• Araç giydirme

  İş ortağınız olarak sizlere sınırsız çözümler sunuyoruz.

  Dijital Baskı; Araç giydirme.

  Bilgisayar ortamında hazırlanmış ya da bilgisayar ortamına aktarılmış tasarımların ve fotoğrafların gelişmiş baskı teknolojileri ile kaliteli ve hızlı bir şekilde değişik materyaller üzerine aktarılmasıdır.

 • Roll Up

  İş ortağınız olarak sizlere sınırsız çözümler üretiyoruz.

  Roll-up (roll banner) Kullanım Alanları

  Fuar alanlarında, mağazalarda, ofislerde vb. gibi yerlerde rahatlıkla kullanmak mümkündür. Roll up standlar en az yer kaplayan stand türüdür. Roll up'da (roll banner) görüntünün boyuna göre yükseklik ayarı yapılabilmektedir. Roll up standlar'ı (roll banner) uzun süreli kullanıma uygundur. Roll up standlar'ın (roll banner) baskıları istenildiği zaman değiştirilebilmektedir.

 • İş ortağınız olarak sizlere sınırsız çözümler üretiyoruz.

  Afiş nedir

  Avrupada genel olarak on yedinci yüzyıla doğru daha çok tiyatro ve fuarların duyurulması maksadıyla görülen afişler, yavaş yavaş her türlü ticaret metaının geniş kitlelere duyurulması ve resmi işlerin halka bildirilmesi için kullanıldı Afiş genellikle bir yazı ve bir resimden meydana gelir. Resmi makamlar tarafından yapılan ve bir haberin duyurulması gayesini güden afişlerde resim bulunmaz. reklam niteliğini taşıyan afişlerde, ise genellikle resme büyük önem verilir ve yazı, resmin tamamlayıcısı olarak kullanılır.

Daha fazlası ...